Звертайтесь – допоможемо!

0
668

23 червня 2014 року в Павлограді за розпорядженням міського голови І.С.Метелиці при виконкомі Павлоградської міської ради створено штаб допомоги вимушеним переселенцям та військовослужбовцям. Штаб виконує координаційну роль посередницької діяльності між людьми, що потребують допомоги та службами міста. Координатором штабу виявляються гострі потреби людей, надаються консультації та супровід громадян, що звернулися за допомогою.
Штаб допомоги активно співпрацює з волонтерами міста та надає допомогу військовослужбовцям та їх родинам. Майже за рік функціонування штабу за допомогою підприємців, підприємств міста та небайдужих громадян зібрано та передано волонтерам 151 931 грн. Завдяки цим коштам для військовослужбовців, що перебувають в зоні АТО було придбане військове спорядження, медикаменти, продукти харчування тощо.
Згідно міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2013-2015рр.” за рахунок коштів міського бюджету надано матеріальну допомогу:
– учасникам АТО – 56 чол. на суму – 112 тис.грн ( по 2,0 тис.грн кожному);
– сім’ям учасників АТО – 44 чол. на суму – 88 тис.грн. ( по 2,0 тис.грн. сім’ї);
– пораненим учасникам АТО – 15 чол. на суму – 75 тис.грн. ( по 5,0 тис.грн. кожному);
– сім’ям загиблих учасників АТО – 7 чол. на загальну суму 350 тис.грн. ( по 50,0 тис.грн. кожній сім”ї).
Крім, того станом на 17.04.2015р. надані пакети документів для надання одноразової матеріальної допомоги (24 – учасники АТО, 4 – члени сімей учасників АТО, 1 – поранений учасник АТО) і буде прийняте рішення 13.05.2015р. на засіданні міськвиконкому.
За період проведення антитерористичної операції в міській лікарні №4 м.Павлограда пройшли лікування 83 військовослужбовця. Для лікування поранених військовослужбовців виділено 26000 грн. Швидкою допомогою здійснено 336 виїздів та перевезено 1375 військовослужбовців. На останній сесії Павлоградської міської ради було виділено 100 000 грн. на придбання медикаментів для учасників АТО та вимушених.
Відділ охорони здоров’я звернувся до Харківської медичної академії післядипломної освіти для відрядження двох психологів з метою проходження курсу «Екстрена психологічна допомога особам з гострими розладами психіки і поведінки психогенного походження». Учасники АТО та члени їх родин мають можливість отримати кваліфіковану допомогу психологів. Консультації надають «Клініка дружня до молоді» та «Кабінет дружній до молоді» .
Ведеться активна співпраця з міською організацією «Червоного Хреста» для збору допомоги військовослужбовцям.
Рішенням сесії Павлоградської міської ради учасникам АТО надані дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків в Павлограді в районі вул.Польова, орієнтовна площа 0,1га з послідуючою передачею земельних ділянок в приватну власність. Таких дозволів надано 31 особі, одна з них вдова учасника АТО.
За дорученням міського голови створено робочу групу з вивчення потреб сімей загиблих та учасників АТО. Вже проведено близько 70 особистих співбесід, заповнені особові картки, кожному надано пам’ятку для отримання необхідної допомоги. Надаємо її зразок:

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ