Звернення начальника Павлоградського МВ до виборців та учасників виборчого процесу

0
371

Через декілька днів, а саме 25 жовтня поточного року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних та міських голів.

Хочу особисто підкреслити, що міліція при виконанні своїх службових обов’язків незалежна від впливу будь-яких політичних сил.

Хочу попередити, що ми будемо рішуче припиняти будь-які противоправні вчинки, які можуть порушити громадський спокій. Це повинні усвідомити в першу чергу, представники партій та різних громадських рухів, бо саме вони нестимуть головну відповідальність за можливі правопорушення або провокації під час воєвиявлення.

Також нагадую, про адміністративну та кримінальну відповідальність громадян за порушення виборчого законодавства.

Санкції відповідних статей Кодексу України про Адміністративні правопорушення, а саме щодо порушень правил передвиборчої агітації, передбачають штрафи, від 510 до 3000 гривень.

За порушення відповідних норм кримінального законодавства передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі чи позбавлення волі на різні строки, в тому числі і для посадових осіб.

Співробітники Павлоградського МВ орієнтовані на виявлення, документування та притягнення до відповідальності усіх порушників не залежно від їх політичних поглядів та вподобань.

Я особисто, як керівник Павлоградського міського відділу міліції, висловлюю щире сподівання, що вибори на Павлоградщині відбудуться на гідному рівні, без громадських потрясінь та грубих порушень чинного законодавства України.

З повагою,

Начальник Павлоградського МВ ГУМВС України

в Дніпропетровській області

підполковник міліції О.М.Малинога

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ