Звернення до “просунутого покоління”: допоможіть батькам

1
872

Моя матуся, літня жінка, старої радянської «закалки». Завжди своєчасно сплачує всі рахунки. Але вона розуміє: якщо принесли квитанцію зі страшним написом «ПОПЕРЕДЖЕННЯ» про відключення електроенергії, потрібно чекати виконавця «волі керівницттва». Ця людина неочікувано прийде, дістане кусачки і… раз — електрики немає. Потім ходи — розбирайся… а в них то черга, то перерва, то бригада на виїзді — просидиш тиждень без світла.

Йти розбиратися?.. Куди?.. Всюди скорочення штату, контактні телефони не працюють, та ще й ожеледиця із морозцем. Для літньої людини — жах. А виконавець «волі керівництва» неочікувано прийде…

Мені пощастило: я працюю біля Тернівського вікна довідок ДОЕ (ДніпроОблЕнерго). Доволі часто до мене завітають громадяни, здебільшого літні люди, зі скаргами, що це вікно закрите. На двері — телефон call centre – автоматичний відповідач. Але вони розшукують людину, з якою можна поспілкуватися щодо заборгованості, тощо.

Рекомендую дзвонити в call centre, або заходити на сайт doe.com.ua в особистий кабінет побутового споживача — думають, що я над ними знущаюся.

Звертаюся до “просунутого покоління”: допоможіть своїм батькам, родичам, тощо. Заспокойте їх, роз`ясніть, що не треба нікуди ходити. Всі питання можна вирішити не виходячи з дому. Допоможіть батькам установити на сайті “особистий кабінет побутового споживача”.

Щоб бачити всі нарахування, пільги, субсидії, проводити оплату (все це, не виходячи з дому) треба зареєструватися на сайті doe.com.ua (розділ особистий кабінет побутового споживача), для цього потрібно знати особистий рахунок, суму останнього платежу та мати електронну скриньку.

Можна також подзвонити по телефону 050-309-07-38, це – кабінет по роботі з дебіторами (боржниками), або безпосередньо в приймальню (05632) 6-34-62.

Олександр.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Насколько помню эту дешевую заказную статейку читал уже в прошлом году. Прежде чем писать этот бред, задайтесь вопросом:”Откуда у “батькив” получающих минимальную пенсию компьютер и интернет?”.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ