Звернення до представників партій та громадських організацій з приводу Дня Незалежності

0
360

Шановні співвітчизники!

Щорічно 24 серпня українці відзначають державне свято України – День Незалежності України! А на передодні уся країна святкує День Держа?вного Пра?пора Украї?ни 
У зв’язку з ситуацією, яка склалась в країні міською владою прийнято рішення – відзначати свято без особливих урочистостей. Відбудуться лише офіційні масові заходи.
Міліція звертається до представників різних політичних та громадських організацій з проханням утриматися від проведення несанкціонованих акцій у ці святкові дні.
Для охорони громадського порядку буде залучено весь особовий склад Павлоградського міського відділу міліції та представники громадських формувань.
Закликаємо, усіх жителів міста дотримуватися законів, не порушувати громадський порядок.
Нагадаю, що за такі дії чинним законодавством України передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Міліція, в свою чергу буде робити все можливе для того, щоб урочистості присвячені святкуванню Державних свят пройшли без правопорушень. Ми будемо реагувати на будь-які спроби порушення спокою у місті та районі.
Від себе особисто хочу поздоровити усіх жителів із Днем Незалежності.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.
Щиро бажаю здоров’я кожному із Вас, добра, віри, благополуччя в родинах, довгих років життя, а найголовніше мирного неба!

З повагою,
начальник Павлоградського МВ ГУМВС України
в Дніпровській області О.М. Малинога.Шановні співвітчизники!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ