Зверенення до павлоградців про допомогу!

0
245

Впродовж останніх днів значно погіршилася ситуація в Луганській та Донецькій областях, зросла інтенсивність бойових дій, гинуть місцеві мешканці та військовослужбовці. Ситуація вимагає негайної евакуації мирного населення і в першу чергу дітей.
Місто Павлоград входить до переліку населених пунктів України, які приймають евакуйоване населення зі східних областей. Найближчим часом наше місто готується прийняти велику кількість дітей з Луганської та Донецької областей.
Міська влада вживає усі необхідні заходи для забезпечення вимушених переселенців житлом, фінансовими виплатами, продуктами харчування, одягом тощо. Але наявних коштів недостатньо.
Звертаємося до жителів Павлограда, громадських організацій, підприємців та підприємств міста з проханням про надання благодійної допомоги. Потрібні: продукти харчування, дитячий одяг та взуття, постільна білизна, засоби особистої гігієни, ліки, предмети домашнього обіходу, дитячих іграшок, тощо.
Люди, евакуйовані до нашого міста з місць проведення бойових дій, дуже потребують нашої допомоги, підтримки та розуміння.
Прийом допомоги здійснюється у загальноосвітніх школах нашого міста.

Міський голова І.С. Метелиця

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ