Зустрінемось на фестивалі!

0
359

Фестиваль “З країни в Україну” існує з 2014 року та має просвітницьке спрямування. Тепер він прийшов в Павлоград.

Стартувала друга хвиля культурно-просвітніцького фестивалю дружби “З країни в Україну”, а 29 серпня фестиваль завітає до Павлограду, в рамках якого волонтери, музиканти та народні умільці будуть відвідувати міста Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
У програмі різноманітні активності для дітей та молоді: майстер-класи, концерти, виступи відомих музичних гуртів, фотовиставки, відкриті бібліотеки та ще багато цікавого.
Всі активності фестивалю спрямовані на пізнання України.

У програмі: різноманітні майстер-класи, спортивна анімація, фотовиставки, відкрита бібліотека, виступи поетів, концерти українських артистів та гуртів, кінопоказ альманаху, де згадуються події країни починаючи з листопада 2013 року до вересня 2014 року.

Організатори фестивалю дружби – волонтери з 24 міст України.

У 2014 році фестиваль відбувся у багатьох містах Донецької та Луганської областей. Було проведено активностей більш ніж для 11 000 людей, серед яких понад 5 000 дітей. У планах на 2015 рік – відвідати міста Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей.

Фестиваль “З країни в Україну” у 2015 році проводиться в рамках проекту Украі?нська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ