Зруйнований після ворожої атаки газогін в Павлограді можливо відновити, коли відбудують понівечені будинки

0
516

“Дніпропетровськгаз” ліквідовує наслідки ракетного удару у Павлограді, але не все так просто, повідомляє прес-служба відомства.

“Учора вночі, 16 лютого, в результаті ворожого ракетного обстрілу газові мережі у приватному секторі міста зазнали серйозних руйнувань. АДС Дніпропетровськгазу разом з іншими аварійними службами першими прибули на місце «прильоту». Фахівці миттєво перекрили газопостачання на цій ділянці.

На жаль, руйнування, яких завдав ворог, жахливі, і відновленню система розподілу газу підлягає тільки після відбудови понівечених будинків. Крім того, постраждали не лише надземні мережі, але й підземні газогони.

Тому вранці газовики почали виконувати комплексно-приладове обстеження прилеглих територій, щоб зрозуміти обсяг відновлювальних робіт. А також виявляти можливі витоки палива, які є загрозою виникнення аварійних ситуацій. Служба КПО АТ «Дніпропетровськгаз» обстежила 700 м підземних та 350 м надземних газопроводів у зоні ураження. Роботи тривають”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ