Багато шляхів Павлограда можна зробити судноплавними річками, населивши їх русалками і обставивши вартовими у вигляді колоритних розбійників

0
572

Легкі дощі у Павлограді показали, що навіть у воєнний час життя не обмежується повітряними сиренами та щоденними зведеннями з фронтів. Варто вийти під час дощу на вулицю і ти потрапляєш у світ пригод, світ розгулу стихії та міні-катаклізмів.

Ті, кому довелося добиратися до дач сел. ПЗТО 26 червня, знову з подивом виявили, що їхня звичайна поїздка на рейсовому автобусі раптом перетворилася на водну прогулянку невідомою річкою, де роль прогулянкового катера-всюдихода виконувала їхня маршрутка.

https://www.youtube.com/shorts/7isFO5Fa634

За таку прогулянку в екстремальних умовах підприємці мають брати з пасажирів гривень по 500, видаючи їм ласти та рятувальні жилети, ризові кола. На такий атракціон з’їжджалися б екстремали з інших міст. По дорозі на прогулянковий катер можуть нападати пірати з числа міських алкоголіків. З монтіровками та кувалдами. Русалки теж надали б особливого колориту такій водній подорожі. Справжня феєрія!

Тільки літніх дощів у нас мало. Для розвитку водного туризму необхідно більше води та справжні шхуни.

Легкові автомобілі виявилися непридатними для плавання цією могутньою річкою. Натомість, автобус, розганяючи хвилі, впевнено йшов курсом, повз гаражі та занедбані будови.

Пасажири прогулянкового всюдихода могли спостерігати, як відважні пішоходи біля медучилища вплав добиралися до протилежного берега.
Так природа мститься нащадкам нерозумних містобудівників, які на місці вікових озер проклали дорогу.

Багато шляхів Павлограда можна зробити судноплавними річками, населивши їх русалками і обставивши вартовими у вигляді колоритних розбійниківНе справлявся  із потоком води під час зливи і дощеприймач на нещодавно відремонтованій вулиці Західнодонбаській. Каламутне “море” у колишнього супермаркету КАПІ, населенню знадобилося обходити внутрішньодворовими дорогами селища.

Найсміливіші мандрівники, роззувшись, переходили гігантську калюжу, усунути яку не змогла ні радянська влада, ні нинішня.

Але тимчасові проблеми нас не лякають. Жити без труднощів та без пригод було б не цікаво.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ