За знущання над вмираючючим собакою у Павлограді жінку оштрафували на 3 400 гривень

3
756

У Павлограді жінка, замість того, щоб надати допомогу своєму собаці, який страждав від отруєння, віднесла його на сусідський двір і залишила його там помирати. За знущання з тварини жінку залучили до суду та оштрафували на 3 400 грн.

21 грудня 2022 року о 16:00 год. громадянка П. , знаходячись біля будинку №14 по вул. Тімірязєва в м. Павлограді, залишила свго собаку по кличці “Боня” напризволяще, що спричинило йому муки, і цим вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.89 КУпАП.

У судовому засіданні жінка свою вину за ч.1 ст.89 КУпАП визнала та вказала, що напередодні собаку, за яким вона здійснює догляд, отруїли і вона залишила собаку в окремому приміщенні. Наступного дня вона побачила, що її сусідка заходила до цього приміщення без дозволу; жінка вважає, що собаку отруїла її сусідка, а тому, з метою показати собаку, яка помирає віднесла її до подвір`я сусідки та залишила його там; на момент залишення пес ще був живий, але не міг рухатись.

Зважаючи на вказані по справі обставини, а також на зазначену вище норму чинного законодавства, вважаю, що у діях обвинуваченої має місце залишення тварини на призволяще, окрім цього, до уваги береться той факт, що жодних дій із порятунку собаки з боку обвинуваченої вчинено не було, суд постановив:

Обвинувачену визнати винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.89 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 3400,00 (три тисячі чотириста гривень нуль копійок) гривень.

Стягнути  судовий збір на користь держави у розмірі 496,20 (чотириста дев`яносто шість гривень двадцять копійок) грн.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Можно же каждое животное брать на учёт, как в той же Европе, и их хозяев тоже. Ответственность хозяев за животное, наказание за несоблюдение законов и т.д. А кому это надо здесь, безразличие и к людям, и к животным. Важнее трансгендеры, однополые браки и другая ересь.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ