Зниження вартості проїзду на 1 гривню, в автобусах Павлограду, поки що під питанням

2
776

Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області розглянута адміністративна справа за адміністративним позовом громадської організації «Платформа Громадський Контроль» до Павлоградської міської ради, Виконавчого комітету Павлоградської міської ради про визнання рішення протиправним та скасування рішення, – повідомляє прес-служба суду.

Постановою Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 16 серпня 2017 року позов громадської організації «Платформа Громадський Контроль» до Павлоградської міської ради, Виконавчого комітету Павлоградської міської ради про визнання рішення протиправним та скасування рішення було, задоволено частково. Рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у  режимі маршрутного таксі в м. Павлограді» № 53 від 25.01.2017 року зі змінами та доповненнями внесеними рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради № 107 від 15.02.2017 року визнано протиправним та скасовано.

01 вересня 2017 року від представника відповідача Павлоградської міської ради надійшла апеляційна скарга на постанову Павлоградського міськрайнного суду Дніпропетровської області від 16 серпня 2017 року.

На виконання вимог ст. 188 КАСУ 07 вересня 2017 року апеляційну скаргу з матеріалами адміністративної справи направлено до апеляційного адміністративного суду Дніпропетровської області.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Пановэ, бросайте это безнадежное дело и понты дешевые. Скоро будет новая мулька-“в связи с повышением минимальной з\п с 01.01.18. стоимость билета вырастет до …..”.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ