Чому зміну командувача ООС було проведено після завершення президентських виборів?

2
685

6 травня Петро Порошенко представив військовослужбовцям нового командувача Операцією об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин висказав на сторінці Дніпропетровської обласної організації ПП Громадянська позиція в Фейсбуці свою точку зору на це призначення.

«Це абсолютно нормальне призначення. Я знаю генерала Сирського, це гідний, професійний генерал і людина. У нього є відповідна освіта і досвід. Колись, у 2006 році, ми почали формувати Об’єднане оперативне командування, й особисто пропонував його на посаду начальника штабу Об’єднаного оперативного командування, нового органу управління в Збройних силах», – сказав агентству «Інтерфакс-Україна» член команди «Громадянської позиції», радник новообраного президента України Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин.

При цьому Іван Апаршин вважає, що є запитання, чому зміну командувача ООС було проведено після завершення президентських виборів і поразки нинішнього президента Петра Порошенка. «Чому саме сьогодні, вже після того, як програв вибори, – тут є запитання. Начебто вибори завершилися. Можна ж це було зробити раніше», – зазначив він.

Відповідаючи на запитання про те, чи може в майбутньому зайняти якусь іншу відповідальну посаду вже екс-командувач об’єднаних сил Сергій Наєв, Іван Апаршин сказав: «Чому ні? Наєв – бойовий український генерал, який пройшов війну, має величезний досвід. До цих генералів немає претензій, це бойові генерали. Ми маємо сьогодні зберегти цих бойових генералів, у яких є величезний досвід, знання, і які вже навчилися воювати».

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Особо тупому АпарАшину поясняю, как сказал Законноизбранный, у Наева закончился годовой контракт.

  2. Полторак дебальцевский и гелетей Иловайский очень хвалили нового Обер лейтенанта .

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ