Працівниця оборонного заводу Дніпра з любов’ю до росії зливала інформацію про ракетні розробки куратору ФСБ

0
799

СБУ викрила співробітницю одного з підприємств ракетно-космічної галузі у Дніпрі на співпраці зі спецслужбами Росії. Зрадниця передавала ворогові інформацію про новітні українські розробки у військовій сфері та стан реалізації державних оборонних замовлень України.

Про це повідомляє прес-служба Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Крім того, вона коригувала ракетні обстріли по Дніпру і звітувала ворогові про відомі їй позиції ЗСУ у місті.

Зрадниця – 62-річна місцева мешканка. Вона пішла на співпрацю з РФ через свої проросійські погляди. Жінка чекала на прихід «російського світу» на Дніпропетровщину і всіляко демонструвала свою проросійську позицію в соцмережах. Жінка передавала інформацію про військові оборонні розробки ворожим спецслужбам із червня 2022 року. І це при тому, що її чоловік та син працюють на вказаному підприємстві та задіяні у розробці та модернізації військового озброєння та ракетної техніки. Її контактною особою був кадровий співробітник ФСБ РФ, який використав проросійські погляди шпигунки для її вербування.

Під час санкціонованих обшуків співробітники СБУ вилучили засоби комунікацій та комп’ютерну техніку, які використовувалися для протиправної діяльності.

Ворожій поплічниці повідомили про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Судом планується обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ