Живи, Джерело!

0
111

Останнім часом люди все частіше проявляють занепокоєність щодо якості води, яку ми вживаємо. В Павлоградському районі, на превеликий жаль, є села, де зовсім немає питної води, або вона поганої якості. Тому цікавість до джерел зі смачною, а, тим більше – цілющою, водою зростає.

Мешканцям с. Нова Русь, що в Павлоградському районі, Господь подарував незвичайне чудодійне джерело. Історія описує випадки зцілення людей, що пили воду з джерела й все більша кількість мирян приїздять, щоб набрати цілющої води та вилікувати недуги свої та своїх дітей.

Певний час джерело було в занедбаному стані, але потім селяни, як змогли, облаштували святе місце, а саме – відновили зруб, вирили глибокий колодязь, провели трубу з криниці в цей колодязь.

В минулому році народним депутатом України А.В. Мартовицьким було започатковано проект «Джерела Павлоградщини», який має на меті облаштувати та захистити від забруднень наявні водні об’єкти, привернути увагу населення та залучити мешканців району до цієї благородної справи.

В цьому році органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та віруючим населенням було прийнято рішення спільними зусиллями здійснити благоустрій джерела поблизу Нової Русі для зручності користування ним паломників та туристів.

Павлоградське благочиння замовило відповідний проект, що був розроблений з врахуванням побажань населення, священнослужителів, представників місцевої та районної влади. В проекті передбачено місце для молитви, відпочинку, а також – для омовіння водою з джерела.

На реалізацію цього проекту необхідні значні кошти. До фінансування вже долучилися народний депутат України А.В. Мартовицький, компанія ДТЕК, в рамках реалізації проектів «Громада своїми руками», місцева громада та керівники фермерських господарств.

Велика вдячність тим, що в числі перших внесли пожертвування, а саме Грищенко О.Г. (Богданівський сільський голова), Головінов П.В. (ТОВ «Нива»), Цимай В.С. (ТОВ «Суворова»), Лазаренко В.В. (ТОВ «Агро- КМР»), Климан ( СГТ ім.Б. Хмельницкого).

Особливу вдячність від Павлоградського благочиння за благодійну допомогу висловлюємо також керівникам фермерських господарств Гудожнику Л.В.(Ф.Г. «Червоноармієць»), Усу О. В. (ФГ«Малоолександрівське»), Безруку О.І. ( ПП АФ «Степове»),Кондрачуку В.В. ,Кондрачуку С.В. (СФГ. «Шторм»), Маловику Л.Г. (СФГ «Ельдородо»), Корчевському М.І. (ПП АФ «Прогрес»), Сатиренко М.М., Сатиренко О.М. ( ФГ «Сатиренко М.М.»), Яковлєву І.В. ( ФГ « Пітер»), Злидньову І.О. ( СФГ «Граніт»),

Свято віримо, що Ваш благородний внесок увіковічить Ваші імена в історії нашого краю, а саме головне – у Бога. Спаси Вас Господи, многая Вам літа.

З повагою, Благочинний Павлоградського церковного округа, настоятель Спасо-Нерукотворного Образа Кафедрального собора протоієрей Павел Бурлай.

Для бажаючих підтримати реалізацію проекту нагадуємо реквізити:
Спасо-Нерукотворного Образа Кафедральний Собор ПАТ «Креді Агріколь Банк», м.Павлоград
Р/р 26003000005613. МФО 300614, ОКПО 23360054
Контактні телефони: 095-512-38-38 ( Протоієрей Павло Бурлай)

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ