Жити за графіком: 5 годин зі світлом, 4 – без, – залишається 60 днів

0
510

Позаду три місяці опалювального сезону, які ми пережили, незважаючи на ракетні удари по об’єктах енергетики.

Що таке жити у темряві, – ми вже знаємо. Так само, як точно знаємо, що шалені росіяни цю війну програють і росія розсиплеться. Потрібно лише витримати всіх поневірянь воєнного часу і дочекатися весни. Через 60 днів та ночей опалювальний сезон завершиться. І проблеми з дефіцитом електроенергії відступають на другий план, але поки що Дніпропетровщина отримує лише 50% електроенергії.

«В середньому 50% від потреби області, – такі ліміти останній тиждень НЕК Укренерго встановлює операторам розподілу електроенергії на Дніпропетровщині. Значний дефіцит виник після ворожої ракетної атаки по енергосистемі 14 січня, – про це повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

Найбільша частина ліміту йде на роботу лікарень, комунальних підприємств та інших об’єктів критичної інфраструктури. Ще 11% – промисловості. А саме підприємствам, які не можуть зупиняти виробничі процеси. Для малого бізнесу і населення лишається майже 15%.

Через це ДТЕК Дніпровські електромережі змушені відключати побутових споживачів за графіком: 5 годин зі світлом, 4 – без.

У компанії розподілу електроенергії наголосили, їх задача – дотримання лімітів задля збалансованої роботи усієї системи. Встановлює обмеження для регіонів НЕК «Укренерго». Контролює доцільність наданих обсягів Міністерство енергетики».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ