Жителів Тернівки просять приносити стару постільну білизну, рушники, простирадла та мішковину

0
372

В Тернівці є небайдужі люди, які роблять все можливе, заради допомоги нашим ЗСУ. Яскравий тому приклад – волонтерка Алла Анацька. Вона одна з перших плела маскувальні сітки та навчала всіх бажаючих. Згодом волонтерка почала виготовляти маскувальні костюми – «кікімори». Один такий комплект виготовляється місяць, це кропітка робота, в якій Аллі допомагають друзі та знайомі.

Про це повідомляє перс-служба Тернівської міськради.

За словами захисників, дякуючи цим «кікіморам», вони заходять на позиції противника і виходять непомітно. Вже було 18 таких виходів. Маскувальні костюми дійсно рятують життя нашим розвідникам.

Для виготовлення «кікімор» потрібна не лише тканина, а ще й мішковина, на яку сьогодні великий дефіцит. Тому, звертаємось до жителів Тернівки, будь ласка, ще раз передивіться свої запаси. Можливо, у вас десь завалялись старі мішки, або схожа тканина. Приносьте до ЦД «Шахтар»!

Треба вже готуватися до весни і плести маскувальні сітки темного кольору. Наші волонтери самі фарбують тканини в кольори хакі. Але для цього потрібні: постільна білизна, рушники, простирадла. Також, потрібна чорна тканина, будь-які непотрібні чорні речі.

Дорогі тернівчани та гості нашого міста, не будьте байдужими!

Тільки спільними зусиллями ми переможемо!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ