Жителі Павлограду не поспішають перераховувати кошти “Червоному хресту” для допомоги постраждалим від російських ракет

0
469

Надання допомоги постраждалим людям в результаті ракетної атаки російських окупантів 16 лютого на Павлоград здійснюється оперативно. Допомагають усі: виділені кошти з обласного та місцевого бюджетів, допомагають волонтери, небайдужі люди. Працюють соціальна служба, психологи. Про те, бувають й непорозуміння.

Про це стало відомо сьогодні, 21 лютого, під час позачергової сесії Павлоградської міськради.

– Більше 100 будинків постраждали від ракетного удару 16 лютого, – сказав міській голова Анатолій Вершина. – Але є й недоброчесні люди. Так був випадок, коли постраждалі показували комісії стіну, яка, мовляв, тріснула під час ворожої атаки, але зясувалося, що стіна тріснула років 10 тому. Але такі факти поодинокі. Комісія перевіряє рівень руйнувань.

Я застерігаю, що ситуацією, під виглядом волонтерів, можуть скористатися й шахраї. Якщо є бажання допомогти людям – допомагайте адресно. Єдине, куди ми рекомендуємо перераховувати гроші – це на рахунки “Червоного хреста”.

Павлоградців просять перераховувати на якісь картки – це неправильно. Можливо, що грошима скористається хтось інший.

Але, як зазначив міській голова Анатолій Вершина, чомусь неохоче люди перераховують кошти на організацію “Червоний хрест”, з рахунків якої можна виділяти матеріальну допомогу постраждалим.

– На рахунку “Червоного хреста” на сьогодні 200 тис. грн, – сказав Анатолій Вершина. – З’ясувалося, що це більшою частиною внески робітників комунальних підприємств міста.

КП “Павлоградводоканал” перерахував 60 тис. грн, КП “Павлоградтеплоенерго” – 70 тис. грн (50 тис. грн перерахувала профспілка і 29 тис. грн – працівники). 50 тис. грн внесли на рахунок “Червоного хреста” працівники виконавчого комітету. Відділ освіти зібрав 100 тис. грн – в зоні враження від ракети проживають 6 сімей освітян. Але ж профспілки допомагають тільки своїм, а допомоги потребують й інші люди.

І це результат того, що ми запропонували павлоградцям допомогти тим містянам, які постраждали від ворожого ракетного обстрілу.

Поки що я не бачу згуртованості громади.

Нагадаємо, сьогодні з місцевого та обласного бюджетів виділено близько 13 млн грн на допомогу постраждалим від ракетної атаки павлоградцям.

Читайте: Близько 13 млн грн матеріальної допомоги надано постраждалим від ракетної атаки в Павлограді

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ