Владимир Зеленский заявил о неизбежной и не менее страшной войне с украинскими криминальными кланами

0
704

Президент Украины Владимир Зеленский заявил в своем обращении о том, что в стране, в скором времени, не будет предприятий, которые не платят налоги и при поддержке чиновников, работают неофициально, принося огромную прибыль своим покровителям.

« Зараз в Україні багато дискусій про те, якою має бути економічна політика держави і в час війни, і тоді, коли повернемо мир. Хочу підкреслити одну деталь. І ця деталь – фундаментальна. Ми вже маємо звикати до того, що в суспільстві можуть бути тільки дві частини – ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто працює так, щоб забезпечити цей захист. І це не питання тієї чи іншої економічної доктрини, не питання тієї чи іншої політичної позиції. Ми просто не можемо собі дозволити, щоб в країні залишалася тіньова частина економічного життя.

Звичайно, я розумію, що в частині наших регіонів зараз будь-яка економічна активність – офіційна чи неофіційна – є питанням просто виживання. Але якщо ми говоримо про нормальне, стабільне й міцне життя суспільства, роботу держави, про нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить.

Отже, це офіційна зайнятість. Це сплата податків. Це максимальне розширення економічних можливостей в нашій країні на легальному ґрунті. І це повна модернізація державних інституцій.

Усі, хто працює в українській політиці, хто впливає на суспільну дискусію, мають усвідомити, що тіньового в країні більше не буде».

Говоря проще, слова президента можно трактовать так: государство, в скором времени, закроет возможность оборотням в погонах и чиновникам в больших кабинетах использовать свои должности в целях личного обогащения.

Воровская «лавочка» будет закрыта и строительству дворцов для украинских вельмож будет положен конец.

Если на сегодня «тенизация» в сфере недвижимости составляет до 30% ; в транспортной сфере – до 44%; в перерабатывающей промышленности – до 26%; в добывающей промышленности – до 31%); в финансовой сфере – до 30% ; а в сфере торговли – до 19%., то завтра никаких лазеек для воровства не останется. Среднему и малому бизнесу создадут все условия для успешного развития, а коррупционеров посадят в тюрьму.

По сути дела, не закончив одну войну, Влалимир Зеленский заявил о неизбежной и не менее страшной войне с украинскими криминальными кланами, которые, словно спрут, опутали государство и исподволь уничтожают его.

Армия добровольщев для этой войны, вероятно, найдется. И оружие тоже.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ