«Новорічні дива» вкотре здивували всіх!

0
484

Закінчився ще один, вже традиційний, Конкурс – огляд «Відкрийте серце новорічним дивам», започаткований в 2015 році народним депутатом України А.В. Мартовицьким. За минулі роки кількість учасників цього Конкурсу зросла в кілька разів і склала понад 1250, що доводить прагнення як колективів підприємств, установ і закладів, так і пересічних мешканців міст Павлограда, Тернівки, Першотравенська і сіл Павлоградскького району долучитись до прекрасного, зробити свої оселі, садиби, школи, дитячі садки, робочі місця гарними і неповторними, святково вбраними на радість собі і всім оточуючим.

Але зміни торкнулись не тільки кількості учасників. Збільшився перелік номінацій Конкурсу: в цьому році за перемогу змагалися ще й майстри народної творчості, художники, творчі колективи зі своїми роботами і художніми номерами на тему новорічно – різдвяних свят, тобто – колядками, щедрівками, вертепами. А фінальні святкові заходи відбулися не лише в м. Павлоград, а й в Тернівці, Першотравенську і селі Богуслав. Відповідно – для конкурсантів з названих міст і Павлоградського району. Як відзначив сам Артур Володимирович, такі зміни були внесені для розвитку декількох, нових для Конкурсу, напрямків української культури, залучення до збереження народних новорічних і різдвяних традицій, обрядів, участі в творчій частині мешканців різного віку та кращого знайомства місцевих громад зі своїми талановитими, творчими земляками.

«Новорічні дива» вкотре здивували всіх!
І це рішення себе виправдало! Чотири фінали новорічно – різдвяного Конкурсу – огляду «Відкрийте серце новорічним дивам» подарували справжнє свято всім присутнім, яскраву демонстрацію творчої талановитості й майстерності наших земляків, прекрасний настрій, що безумовно, сприятиме ще більшому бажанню взяти участь в наступному, вже п’ятому, Конкурсі. Кожен фінал був несхожий на інші, в кожному була своя родзинка. А загальне враження всіх присутніх на фіналах: Конкурс потрібен, передусім, простим людям, тому він несе позитив в їхні серця, стимулює прагнення до краси, створення умов кращого життя власними здібностями й руками, дає можливість не тільки розкрити свої таланти, а й порадувати ними інших людей. Недарма народний депутат нагадав учасникам і глядачам фіналів слова відомого письменника Ф.М. Достоєвського – краса врятує світ, тому й треба її прагнути, намагатися, спільними зусиллями, зробити цей світ гарнішим, ніж він є зараз для кожного з нас.

А в перервах між нагородженнями переможців і призерів Конкурсу, глядачі отримували насолоду від виступів кращих танцювальних і вокальних художніх колективів і солістів міст і району. В тому числі – учасників Конкурсу.
Нагородження учасників і переможців Конкурсу, крім народного депутата України А.В. Мартовицкого, проводили багато відомих в Західному Донбасі людей: міські голови Павлограда – А.О. Вершина, Тернівки – В.В. Тарєлкін, Першотравенська – О.Р. Вінницька, голова Павлоградської райради Н.В. Гримайло, сільський голова Межирицької об’єднаної громади О.Г. Луценко, сільський голова троїцької об’єднаної громади О.О. Чуприна, Генеральний директор ПАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» С.А. Воронін, керівники Шахтоуправлінь «Першотравенське» – В.Г. Снігур, «Дніпровське» – О.С. Гусєв, депутати обласної ради М.С. Пономарчук, В.М. Антіпов, Т.Ф. Дацко, Герой України С.І. Лазуренко, секретарі міських рад, заступники міських голів, голови Павлоградської райради, депутати міських рад і другі відомі особи.

Але головним надбанням Конкурсу завжди були і залишаться його учасники, кількість яких буде зростати з кожним роком. Тому що наші люди дуже талановиті, здібні й умілі, а їхнє прагнення до краси – безмежне.

«Новорічні дива» вкотре здивували всіх!Артур Володимирович наприкінці кожного фінального заходу щиро дякував всім учасникам за їх активність, креативність і фантазію, членам конкурсних комісій за трудомістку роботу по виявленню кращих учасників, вітав переможців, але підкреслював, що переможці в Конкурсі – всі ми, тому що намагаємося самі зробити життя кращим, більш різнобарвним і мальовничім.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ