Захищайте права малечі!

0
464

 рай

31 травня на базі Межиріцького НВК відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в якому взяли участь учні восьми шкіл: Богуславської, Булахівської, Межиріцької №2, Карабинівської, Привовчанської, Троїцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Межиріцького НВК, Богуславської ЗШ І-ІІ ст. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися заступник голови Павлоградської районної ради Петренко Л.Я., радник голови Павлоградської районної державної адміністрації з питань освіти Муштат О.М., які привітали дітей зі святом,  пообіцяли прикласти зусиль, аби їх життя було щасливим і безхмарним, побажали дітям змістовного літнього відпочинку.

рай3Запальним танком «Канікули» вітали дітей учасники зразкового танцювального колективу «Барвінок» Межиріцького Будинку культури, а у виконанні учасників вокального ансамблю районної школи естетичного виховання прозвучала пісня «Українська – мова єднання».

Далі розпочалося найцікавіше: діти взяли участь у спортивно-розважальній програмі «Веселий експрес». Основним завданням гри було швидко дістатися до потрібного місця (станції), відповісти на поставлені запитання, проявивши свою ерудицію та кмітливість (станції «Загадкова», «Казкова», «Доганялки», «Рослинна», «Шифрувальна»), виконати завдання (заплести косу зі стрічок – станція «Красуня», з зав’язаними очима на дотик визначити речовину – цукор, сіль, манка і т.ін. – станція «Дотикова»), влучно вцілити в мішень (станція «Робін Гуд»), пройти спортивну естафету. І хоча дощ змусив перейти з парку до школи, але діти і в приміщенні з азартом продовжили гру.

рай4Після закінчення гри всі команди отримали грамоти за перемогу на тій чи іншій станції, які вручила завідувач районного методичного кабінету Абабкова Н.Б., а також солодкі подарунки.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Так нехай же наші діти зростають на благо України щасливими і впевненими у прийдешньому дні. Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям.

.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ