До Павлограду завітали діти з Мар`їнки

0
243

11-13 травня у Павлоград завітали діти з прифронтового містечка Мар’їнка Донецької області. Це вже другий візит дітей до нашого міста, який організовується волонтерами, міською владою та спонсорами.

Про це повідомляє прес-служба КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».

До Павлограду завітали діти з Мар`їнкиСпершу гостей зустріли у будівлі виконкому Павлограда, де гості подарували міському голову Павлограда Анатолію Вершині подяку і мар’їнський хліб. У відповідь усі діти отримали подарунки з логотипами міста.

До Павлограду завітали діти з Мар`їнкиНаступні дні на дітей чекала насичена програма. Наприклад, вони побували у Євроклубі «Європа+» школи №17. Після презентації Євроклубу, мар’їнці стали учасниками квесту і мандрували країнами Європи та танцювали разом із павлоградськими школярами. У той же день гості побували на церемонії відкриття Чемпіонату України з кікбоксингу у спортивно-оздоровчому комплексі «Центр».

До Павлограду завітали діти з Мар`їнкиВвечері юних гостей вітала молодь міста у Молодіжному центрі спілкування «Позитивний Павлоград», де виступали творчі підлітки, гості спілкувалися з однолітками з різних молодіжних організацій Павлограда.

Крім того, мар’їнці побували у Палаці творчості дітей та юнацтва, басейні, відвідали кіносеанс в кінозалі «Старий Парк», Павлоградський історико-краєзнавчий музей, музей «Павлоградвугілля», школу №11, розважалися у скейт-ленд парку та на Станції юних натуралістів тощо.

Діти отримали безліч позитивних вражень від Павлограда і його мешканців.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ