Президент Украины пообещал завалить страну саженцами дуба и белой акации

4
401

Озадачив всех посадить миллиард деревьев за 10 лет, Президент Украины дал старт новой экологической программе.

В Украине развернут проект «Зеленая страна». Соответствующий указ о старте программы подписал Президент Владимир Зеленский во время Всеукраинского форума «Украина 30. Экология». По словам главы государства, это не политическая акция, а инициатива, направленная на сохранение экологического разнообразия страны, которая имеет целью создать экологически безопасные и комфортные условия для жизни населения государства.

Об этом сообщает пресс-служба облсовета.

«Лісова галузь країни не зазнавала змін впродовж 50 років. Ми почали перетворення, які змінять систему управління лісами, запровадять кращі європейські практики та зроблять цю галузь максимально відкритою. Ми вводимо нові правила продажу деревини, які ліквідують «сірий ринок», — зазначив Володимир Зеленський.

За 10 років програми «Зелена країна» планується збільшити площу українських лісів на 1 млн га. За найближчі 3 роки висадять 1 млрд дерев.

«Дніпропетровщина активно долучається до екологічних ініціатив, які запроваджують Президент та уряд. А також до тих, що пропонує світова спільнота. Так, регіон цьогоріч взяв участь у акції «Озеленення планети» й на базі Дніпропетровських лісництв було засаджено 23 гектари лісових культур. Це понад 120 тисяч сіянців білої акації, черешчатого дубу та сосни звичайної. Для лісовідновлення та лісорозведення у поточному році використають майже 2 мільйони сіянців і саджанців», — прокоментував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Очільник облради також додав, що цьогоріч буде відновлено 358,1 гектарів лісу. З них 134,5 гектари — лісовідновлення і 223.6 гектарів — непридатні для ведення сільськогосподарського виробництва землі, їх заліснять державні підприємства.

Також глава держави запропонував регіонам реалізовувати спільні проєкти, одним із перших має стати створення в громадах нових парків”.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Сначал все вырубили… Теперь сажайте деревья! А коррупционеров ктообещал сажать?!

  2. Ни про экономику, ни про инвестиции, ни про запуск хоть каких-то производств, ни слова про Южмаш, ни про обещанное водоснабжение региона… Про что еще гворить? Осталось про деревья(((((

  3. Не согласен, коллега! Это о том, что когда снова цену на газ поднимут, мы эти дерева на дрова используем. Потом ЗЕлебобики снова украдут денег на саженцах, и снова шото вырастет и будет чем топить буржуйки.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ