У Павлограді затримано постарілого Мальчиша-Кібальчиша, але без червоного прапора

0
527

У Павлограді правоохоронці викрили чоловіка у розпалюванні національної ворожнечі, повідомляє прес-служба Павлоградського районного відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області.

На особистій сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі чоловік поширював публікації, які принижували український народ.

24 лютого слідчі спільно з поліцейськими карного розшуку та оперативниками 5 управління Департаменту військової контррозвідки СБУ провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання 52-річного павлоградця. Фігурант є прихильником відновлення колишнього СРСР та мав антиукраїнську позицію, яка виражалася в запереченні існування українського народу. Під час обшуку, під процесцальним керівництвом окуржної прокуратури, за місцем мешкання чоловіка вилучили комп’ютерну техніку.

Слідчі заходи відбулися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної належності, релігійних упевнень, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ