У Дніпрі до 5 років позбавлення волі засуджено ворожого посібника

0
231

З перших днів війни Служба безпеки України активно протидіє діяльності ворожої агентури та посібників окупантів на Дніпропетровщині, повідомляє прес-служба Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Наприкінці лютого, після початку збройної агресії рф, співробітники СБУ викрили мешканця Дніпра на зборі розвідувальної інформації щодо дислокації та переміщення військової техніки Збройних сил України.

За матеріалами слідства, розвідник-аматор після початку бойових дій у мережі Інтернет активно підтримував «руzzкий мир» і захоплення окупантами територій нашої країни.
Зафіксувавши свою проросійську позицію, в одній із закритих груп йому вдалося налагодити зв’язок із активними прихильниками країни-агресора. Одному з таких активістів ворожий посібник за допомогою одного з месенджерів в мережі Інтернет надіслав інформацію стосовно руху колони військової спецтехніки та особового складу Збройних сил України. Надіслана інформація могла бути використана ворогом для нанесення ракетного удару по українським військовим.

За наявною інформацією, зловмисник не зупинявся виключно на отриманні розвідінформації, а і планував практично допомагати агресору. При проведенні обшуку у нього знайдено гранату, яку він міг використати на шкоду державній безпеці країни.

Співробітниками СБУ протиправну діяльність злочинця заблоковано, а у ході обшуків вилучено комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та вибуховий пристрій.
Наразі судом злочинця визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ст. 110 та ст. 263 Кримінального кодексу України.

За гратами він проведе п’ять найближчих років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ