На трассе М-30, под Павлоградом, установят засаду для дальнобойщиков

0
458

 В Днепропетровской области государственные трассы оснащают современными системами Weigh-in-Motion. Это рамка с датчиками и видеокамерами, устанавливаемая над дорогой. Она автоматически проверяет вес фур прямо в движении. Нарушители будут получать письма с уведомлением о штрафе. Всего на магистралях области планируется обустроить 10 таких WIM-комплексов.

Об этом сообщил заместитель председателя Днепропетровской ОГА Максим Беспальчук.

На трассе М-30, под Павлоградом, установят засаду для дальнобойщиков«Нові та відремонтовані траси необхідно вберегти від псування перевантаженими фурами. Справу під контроль беруть автоматичні WIM-комплекси. Вони зважують машини просто під час руху», – зазначив Максим Беспальчук.

Перший в області WIM-комплекс вже запрацював на трасі М-30 Стрий-Ізварине, поблизу розв’язки на Кам’янське. У планах – до кінця року запустити ще 9-ть.

«За місяць роботи системи маємо 90 протоколів про перевищення ваги автівками. Накладено штрафів на суму понад 4 млн грн, – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. – Зараз у тестовому режимі на «Дорозі Єдності» запущені ще два WIM-комплекси: у П’ятихатському районі поблизу Осикуватого та у Новомосковському – поруч із Новоселівкою».

І додав: цьогоріч на трасі М-30 запланували будівництво ще одного такого комплексу – поблизу Павлограда.

В області системами Weigh-in-Motion оснастять і магістралі Н-23 Кропівницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, Н-11 Кривий Ріг-Миколаїв та Н-08 Дніпро-Запоріжжя. А ще – решетилівську трасу, що нині будують на Київ.

На Дніпропетровщині – 3 тис. км автошляхів державного значення. Це міжнародні, національні, регіональні та територіальні дороги. На таких магістралях дозволяється рух автівок, вага яких не перевищує 40 тонн.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ