Зарплату працівників Павлоградської районної лікарні знижено на 30%

4
617
В октябре прошлого года лаборатория ПРБ получила новое оборудование

Про ситуацію в Павлоградській районній лікарні, де медперсоналу знижують зарабітну плату, повідомляє народний депутат України Роман Каптєлов в Telegram-каналі. 

“Знову хочу звернути вашу увагу на дуже серйозну проблему, яка повторюється в нашій районній лікарні.

Я вже неодноразово говорив про це, попереджав про можливі наслідки, їздив до лікарні з міністром охорони здоров’я, а також публічно озвучував можливі кроки по розв’язанню проблеми. Але, на жаль, керівництво лікарні не взяло до уваги наші слова і продовжує діяти за своїм планом.

Днями медичному персоналу було повідомлено, що їхні зарплати будуть знижені на 30 відсотків як мінімум до мінімального рівня. Це вкрай несправедливо й абсолютно неприйнятно. Ми вже мали затримки у виплаті зарплати торік і це сталося і в цьому році, а тепер ще й зниження окладів настільки, що медичні працівники змушені працювати на маленьку зарплату.

Крім того, умови роботи для медсестер та санітарок уже стали нестерпними. За нормами, на одну медичну сестру мають припадати троє хворих, а в районній лікарні на одну медсестру припадає щонайменше п’ять-шість хворих. Це величезне навантаження на медичний персонал, і це стає неприйнятним.

Я звертаюсь до керівництва ОТГ з проханням розібратися в цій ситуації та вжити необхідних заходів для поліпшення умов роботи медичних працівників. Якщо ви вирішили діяти за справедливістю, то повинні відповідати за все і платити зі свого бюджету людям!

Зараз в лікарнях не вистачає людей, а умови роботи стали жахливими для медсестер та санітарок. Я ще раз звертаюсь до голови громади з проханням розв’язувати цю проблему. Запитайте у Павлограді, зверніться до мера міста Анатолія Вершини та дослідіть їх досвід у поліпшенні роботи лікарні. Звільніть нарешті недолугого головного лікаря. З ним справи не підуть на краще.

Окремо звертаюсь до головного лікаря. Ми до вас завітали з міністром охорони здоров’я та надали роз’яснення, як потрібно діяти, щоб ви не звільняли людей. У вас є кошти на зарплати та функціонування лікарні, але ви не робите нічого, щоб це зробити. Якщо ви не можете звільнитися зі своєї посади, не мучте людей та дайте лікарні змогу розвиватися нарешті”, – написав Роман Каптєлов.

4 КОММЕНТАРИИ

 1. У медперсонала Павлоградской районной больницы готовы последнии деньги отобрать зато в верховной раде в январе увеличили оклады и др.выплаты на 100% и это во время войны твари…

  • Видимо, вяло работают медики, а вот депутаты – интенсивно! Некоторых даже на Бали вылавливают, аж куда забегают!!!

  • Из разговора подруг:
   — Мне в нашем начальнике не нравится то, что он — женатый.
   — Ну и что, все начальники — женаты.
   — Да, но не до такой же степени.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ