В Тернівці запроваджено міський огляд-конкурс житлового сектору

0
558

В Тернівці стартує конкурс – огляд на кращий благоустрій житлового сектору. Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуці Викноком Тернівської міськради.

“З метою стимулювання активності жителів до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Тернівська міська рада запровадила міський огляд-конкурс.

Заявки для участі в конкурсі подаються : КП “ТЖКП”(Управитель), головами ОСББ, старшими будинків або ініціативними групами мешканців багатоквартирних будинків, мешканцями приватного сектору в письмовій формі із обов’язковим зазначенням: адреси об’єкта благоустрою; прізвища, ім’я, по – батькові, контактних телефонів осіб, які подають заяву; назви номінації; фотоматеріалів будинку, двору, прилеглої території на будь – яких носіях (фотопапери, в цифровому форматі, на флеш-картах), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.

Термін подання заявок з 20 травня до 20 червня .

Нагородження переможців відбувається на міських урочистостях з нагоди святкування Дня міста.

Переможець конкурсу – огляду у номінації «Кращий благоустрій приватної садиби» нагороджується подякою міського голови і цінним подарунком.

Переможці конкурсу – огляду у номінації «Кращий благоустрій багатоквартирного будинку» – нагороджуються сертифікатом на встановлення сучасного дитячого майданчика або іншого елементу благоустрою на прибудинковій території, а також виконання окремого виду робіт з утримання будинку (за погодженням з управителем чи головою ОСББ)”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ