Павлоградців запрошують на “Том Сойєр FEST-2019”

0
722

13 квітня 2019 року з 10.00 до 14.00 в парку ім. 1 Травня в Павлограді пройде міський АРТ-Фестиваль соціального мистецтва “Том Сойєр FEST-2019”. Організаторами фестивалю є: ЦІР “Персона”, БФ “Турбота”, КП “Затишне місто”.

Фестиваль є унікальною масштабною ініціативою містян, котра об’єднує представників різних громадських організацій, державних установ, підприємців, людей з інвалідністю, студентів, молодь шкільного віку, родини.

“У 2018 році до фестивалю приєдналося понад 100 павлоградців з активною громадянською позицією та продемонстрували любов до рідного міста.
Внесок кожного громадянина в розвиток Павлограда є безцінним і він може бути різним: від безпосередньої участі в прибиранні території до спонсорської допомоги.
Майбутнє Павлограда в наших руках!
Тільки від нас залежить, яке місто ми передамо нашим нащадкам, який приклад будуть бачити наші діти!

Наша мета: перетворити загальноміську толоку, в масштабне свято, де можна зустріти усіх, де #ВсіСвої ! Показати на власному прикладі, що зміни може робити кожен! Надати можливість людям бути корисними та цінними, незалежно від соціального статусу, мови спілкування та віку.

Будемо раді бачити Вас та Вашу команду 13 квітня 2019 року о 10.00 в Парку 1 Травня
Місце збору та реєстрації біля Будинку культури “Шахтобудівників”

Просимо Вас заповнити анкету учасника для планування роботи та кількості інвентарю.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSei03HJrbaz5WPKT-gPRiduVXaInUdzegUo0FQGd-1-1nN-hQ/viewform”, – повідомляють організатори.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ