Павлоградців запрошують на авіа-шоу “Вільне небо”

0
501

На авіашоу «Вільне небо» у Майському можна буде доїхати автобусами із Дніпра, Павлограда та Синельникового. Для тих, хто приїжджатиме на власних авто, біля святкового майданчика організували парковку. Про це розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Павлоградців запрошують на авіа-шоу "Вільне небо"«Відзначати 30-ту річницю незалежності України почнемо 21 серпня. Організуємо масштабне авіашоу «Вільне небо» в Майському. Аби до свята могли приєднатися всі бажаючі, до Майського їздитимуть автобуси. Відправлятимуться із Дніпра, Павлограда та Синельникового», – сказала Ольга Горб.

Автобуси із Дніпра відправлятимуться від цирку.

Павлоградців запрошують на авіа-шоу "Вільне небо"Із Синельникового та Павлограда – від центральних автостанцій. До Майського їхатимуть з 8:00 до 11:00. Назад – із 15:00 до 18:00. Вартість проїзду в одну сторону – 50 грн.

Координаты GPS для тих, хто їхатиме на власному авто – С 48.483789, В 35.621238. Або карта. Можна прямувати трасою Дніпро-Павлоград та за вказівником повернути на Майське. Або їхати трасою Дніпро-Синельникове.

Безкоштовна парковка – навпроти аеродрому.

Павлоградців запрошують на авіа-шоу "Вільне небо"

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ