Мешканка Павлограда запропонувала нагороджувати безкоштовными путівками до Криму всіх агентів кремля

0
243

Уродженка Донецької області, яка працює сьогодні майстером технічного комплексу на одному з підприємств регіону, знаючи українську натуру, закликала у соціальних мережах проводити на звільнених територіях безстрокову акцію «Здай бандерівця!» та відправляти на відпочинок до Крім кожного, хто відзначиться у цій справі.

Але коли до неї прийшли поліцейські, яких, як і будь-якого українця, можна назвати «бандерівцями, з українською натурою», від безкоштовного відпочинку жінка відмовилася.

У матеріалах Павлоградського суду повідомляється:

Обвинувачена , в період часу з червня 2022 року по жовтень 2022 року, за адресою свого проживання, , діючи умисно, в забороненій соціальній мережі «Однокласники» розмістила дописи, з текстом:

«Мир обезумел в ненависти к русским. Он жаждет виселиц для нас и гильотин. Но русский мир надел свои разгрузки и вышел в поле против всех один!»,

«Хохлы делают вид, якобы 8 лет ежедневно не убивали детей Донбасса. Им хочется вести отчёт от 24 февраля 2022 и чуствовать себя жертвой. Нет, так не получится. Вина за происходящее полностью на вас. И вы будете отвечать»,

«Зная украинскую натуру, надо на освобождённых территориях проводить бессрочную акцию! «СДАЙ БАНДЕРОВЦА, ПОЛУЧИ ПУТЁВКУ В КРЫМ! С полным пансионом на 14 дней! Спорим прокатит?»

«  …русские танки на Украину спокойно и без виз катаются. Да и ракетам нашим тоже визы не нужны.» 8 лет Украина разрушала Донбасс. 8 лет Украина- убивала.», що публічно заперечує здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликає до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

В подальшому, 31.03.2023 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання підозрюваного за , в присутності понятих було виявлено та вилучено мобільний телефон Rеdmi 9 за допомогою якого розповсюджувала дописи в мережі Інтернет, тим самим припинено кримінальний проступок, вчинений .

.Суд ухвалив:

 

Обвинувачену визнати винуватою у пред`явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 111-1 КК України.

І призначити узгоджене сторонами покарання за ч. 1 ст. 111-1 КК України у виді 10 (десяти) років позбавлення права обіймати будь-які посади та займатись будь-якою діяльністю у юридичних особах приватного права.

Передати у власність держави мобільний телефон Rеdmi 9, в

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ