Становитесь в очередь: более 15 тысяч жителей Днепропетровщины записались на вакцинацию от COVID-19

3
379

Уже более 15 тысяч жителей Днепропетровщины записались в очередь на вакцинацию от коронавируса. Запись происходит через портал «ДІЯ» и национальный контакт-центр МЗ. Об этом стало известно во время пресс конференции в Днепропетровской ОГА.

«У першу чергу вакцинуємо людей з груп «критичного ризику». Працівників 29 госпітальних баз, екстреної медичної допомоги, мобільних бригад, які роблять щеплення. Та співробітників лабораторій, які проводять дослідження на COVID-19», – сказала заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Цим фахівцям на вакцинацію записуватися не потрібно, додала вона. Як і решті медиків, педагогам, соцпрацівникам, військовослужбовцям. Рятувальникам, прикордонникам, працівникам Нацполіції та Нацгвардії. А ще – мешканцям інтернатів та будинків для літніх людей. Їх про можливість зробити щеплення від COVID сповістять керівники установ.

Усі інші можуть записатися до листа очікування через сайт або мобільний додаток «Дія».

Слід зайти на портал «Дія» або авторизуватися у мобільному додатку «Дія 2.0». Обрати розділ «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19». Зазначити сферу діяльності та обрати місце, де бажаєте отримати щеплення. Далі – чекати повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Ще один спосіб – звернутися до національного контакт-центру МОЗ за телефоном 0 800 60 20 19. Потрібно буде назвати оператору Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта. Та обрати місце, де хочете вакцинуватися.

Нині на Дніпропетровщині – 76 954 лабораторно підтверджені випадки коронавірусної хвороби.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Уже есть и в Украине побочка от сделанной в Индии вакцины: 2 мертвые медсестры умерли . Кровь свернулась, жуткая смерть.

  2. 13 стран уже отказались от АстроЗЕнеки , Австрия, Дания, Литва и т.д. первая страна которая устроила скандал Австрия. А украинцы – они не подопытные кролики, как сказал ЗЕклоун.

  3. Вот и узнаем сколько человек у нас ещё верит в ” страшную угрозу” барановируса.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ