Тернівчан заохотили самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти

0
212

В Тернівці 4 квітня 2019 року в малому залі ЦД «Шахтар» відбулась презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку об’єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Про це повідомляє Виконком Тернівської міськради на своїй сторінці в Фейсбуці.

Тернівчан заохотили самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проектиНа заході були присутні заступник міського голови Крижановська Л.І., регіональний представник компанії ДТЕК по соціальному розвитку Нєвєрова О. Ф., голова ГО « Агенція сталого розвитку міста Тернівка Дніпропетровської області» Тутова А.А., представники діючих ОСББ та мотивовані до створення ОСББ мешканці міста.

Тернівчан заохотили самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проектиПротягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформувати широку громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проект проводитиме також серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків. Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти.

Тернівчан заохотили самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проектиТакож проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Дніпропетровської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/
Контактна особа в Дніпропетровській області – Харченко Олена, тел.: 066 712 03 09, e-mail: olena.kharchenko@undp.org

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ