Красивая жизнь: заместителя главы райгосадминистрации уличили в присвоении 4,3 млн. гривен

6
614

Жажда красивой жизни толкает ответственных лиц на преступления. На Днепропетровщине заместителя председателя одной из РГА и его сообщников будут судить за присвоение 4 300 000 грн при проведении инвентаризации земель.

Об этом сообщает Департаментстратегических расследований Национальной полиции Украины.

Наприкінці січня цього року зловмисникам повідомили про підозри. Наразі слідство завершене, обвинувальний акт скеровано до суду.

Відомо, що на момент вчинення злочину посадовець виконував обов’язки голови райдержадміністрації. Спільно із підприємцем та інженером-землевпорядником вони привласнили 4,3 млн грн під час проведення інвентаризації земель.

У січні 2019 року між РДА та ФОП було укладено договір про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, їхньої грошової оцінки та виготовлення документації із землеустрою. Виконавцем стала субпідрядна організація, де працював згаданий інженер-землевпорядник.

Згодом з’ясувалося, що погоджена в. о. голови РДА документація не відповідала вимогам чинного законодавства – частина закуплених послуг була виконана раніше, у кошторисі робіт посилалися на нечинні документи, а райдержадміністрація взагалі не мала права проводити грошову оцінку земель державної та комунальної власності.

Таким чином держбюджету було завдано 4,3 млн грн збитків, що підтверджено економічною експертизою.

Викрили неправомірну діяльність злочинної групи оперативники управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області з колегами-правоохоронцями.

Наразі досудове розслідування звершене – його здійснювали слідчі обласного управління Нацполіції за процесуального керівництва обласної прокуратури. Обвинувальні акти скеровані до суду за ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України “.

6 КОММЕНТАРИИ

    • А самое главное-жрете много. Поэтому влада как может так и борется с этим.

  1. Ведь когда выбираете мера смотрите какой он хозяин в доме если любит жену детей то будет любить и народ

    • Тогда наш Толя Алексеевич супИр-МЭР. Он свой первый “дом” построил в 16 лет(правда старшее поколение не заценило и сожгло его).

    • Это потому что недогосударству всего 30 лет. Любое государство обречено воевать.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ