Замену водопроводной трубы предприниматель расценил, как попытку развалить его частную собственность

0
2054

 

Еще 5 февраля глава ОО «Самозахист підприємців” Владимир Аникеев. Возмущался тем, что на ул. Озерной. у магазина «Спорттовары» проводятся земельные работы, с целью снести киоски, которыми он владеет.

Защищаясь от произвола, владелец киоска в воскресенье вызвал наряд полиции. Наряд полиции выезжал и вот в редакции begemot.dp.ua из пресс-службы Павлоградского городского отдела полиции поступила информация о происшедшем:

06.02.2017 року до чергової частини Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області надійшло повідомлення від гр. 1958 року народження про те, що біля магазину «Спортовари», розташованого по вул. Центральна м. Павлограда невідомі особи копають траншею, – сказано в сообщении.

На місце події виїхала група реагування патрульної поліції Павлоградського ВП, правоохоронці опитали робітників, які виконували ремонтні роботи. Чоловіки пояснили, що проводили роботи по заміні труб водопостачання. Ні яких дій, направлених на демонтаж прилеглих торгових павільйонів не проводилось.
Даний факт зареєстровано до ЖЕО Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, матеріал списано до справи, у зв’язку з відсутністю ознак кримінального правопорушення.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ