Пенсіонерка з Тернівки, до суду, захоплювалася тим, як росія бомбить українські міста, – поки що її налякали

0
820

У Тернівці жінку пенсійного віку, уродженку Пермської області, яка захоплювалася ракетними ударами окупантів, залучили до суду за схвалення російської агресії.

Як повідомляється в матеріалах Тернівського міського суду, мешканка Тернівки, яка має вищу освіту, з вересня 2022року по жовтень 2022 року розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи : «Вот теперь я на все сто процентов доволен проведением СВО» , – так один из участников группы высказался об ударах по Украине. «То есть восемь лет бомбить людей, уничтожать инфраструктуру… «А как ты, пох-Зеленский, думал: тебе можно, а другим нельзя? То есть восемь лет бомбить мирных людей, уничтожать инфраструктуру городов ЛДНР, покрывать снарядами атомную станцию, взрывать мосты, обстреливать важные объекты было можно, а как прилетело на твою голову, так вдруг стало никому нельзя?»;

«А на каком этапе СВО амереканцы заявят, что специально посылали укропов на убой, потому что боролись с нацизмом и хотели помочь русским освободить исторически русские территории от бандеровцев?»; « А как они на Западе мечтали Нас подчинить то мёдом, то хлыстом, Но тут им на пути стеною встали Рамзан с Алахом да Иван с Христом!».

В подальшому, 19.01.2023 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання , в присутності понятих було виявлено та вилучено мобільний телефон «Samsung», за допомогою якої розповсюджувала дописи в мережі Інтернет, тим самим припинено кримінальний проступок.

У судовому засіданні обвинувачена зазначила,що вона цілком розуміє характер обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, що вона розуміє надані їй законом права, розуміє наслідки укладення та затвердження угоди про визнання винуватості, згодна з видом покарання, яке до неї буде застосовано в результаті затвердження угоди про визнання винуватості та наполягає на затвердженні даної угоди.

Суд ухвалив:

Визнати винною в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити їй покарання у виді позбавлення права обіймати будь-які посади у юридичних особах приватного права на строк 10 років.

Мобільний телефон «Samsung» в корпусі білого кольору в чохлі, який був вилучений в ході обшуку повернути власнику за належністю.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ