Співробітницю однієї з бібліотек Павлограда, яка захоплювалась кадирівцями, тільки у суді змусили поважати Україну

0
1044

Співробітниця однієї з бібліотек Павлограда, як особливо начитана особа, не могла стримати своєї ненависті до України та висловлювала її в інтернеті, доки до неї не прийшла поліція.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду, обвинувачена, в період часу з березня 2022 року по квітень 2022 року, розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи за допомогою функціїї «считает классным», з текстом:

«И раз это терроризм от имени главы государства, то Украйна должна прекатить своє существованние»;…«Мариуполь. Кадыровцы спасают мирных жителей; Это трогательное видео со спасением должен увидеть каждый; Чеченские военные, ребята из подразделения: «Ахмат», вытащили из подвала 5 бабушек и одного ребенка; … подарили русским еще один символ освобождения Украины от нацистов и добавили мотивации нашим войскам». «Странные люди, эти украинцы; Зеленский официальньїй террорист; По терминологии Байдена (Україна) – разорвана в клочья; Фантастические мрази и обитают они в ЕС и США; Укропы настолько тупые, что…; Навярняка стреляли разрушали, убивали (про солдат української армії); А потом взяли, и тоже себя остреливать начали (про українців)».

В подальшому, 06.01.2023 співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання жінки було виявлено та вилучено ноутбук марки «Asus», за допомогою якого вона розповсюджувала дописи.

Обвинувачена беззастережно визнала себе винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 111-1 КК України в обсязі обвинувачення

Суд ухвалив:

визнати обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 111-1 КК України та призначити їй покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади у юридичних особах приватного права строком на 10 (десять) років.

Речові докази у кримінальному провадженні: ноутбук марки «Asus», в корпусі чорного кольору, який був вилучений в ході обшуку передати в дохід держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ