Михайло Волинець заявив, що його життю загрожує небезпечна хвороба та силові структури України

0
379

Народний депутат України голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець опинився у лікарні, десь на теренах Європи. Терміново госпіталізували його при поверненні з Женеви до Києва, – повідомив нардеп у Facebook. В Австрії, Щвейцарії чи Словенії сьогодні  знаходится він, – точно сказати не можна.

«Вимушений повідомити, що мене терміново госпіталізували при поверненні з відрядження дорогою з Женеви до Києва. За попередніми висновками лікарів, у мене діагностували хворобу, яка, на жаль, загрожує життю. І все ж лікарі вживають усіх необхідних заходів для усунення загрози та забезпечення адекватного лікування.

Ось до чого призводить тривала відстрочка та ігнорування рекомендацій лікарів щодо лікування… коли на мене, моїх колег – профспілкових працівників, на тлі нашої боротьби з корупцією, тиснуть український та російський олігархат, злочинність та силові структури на їхнє прохання.

Незважаючи на перераховані вище обставини, хочу запевнити вас усіх, що наша боротьба не припиняється, її продовжують наші однодумці та наша команда.
Інформаційна служба, помічники допоможуть інформувати про важливе.

Сподіваюся скоро повернутися до України».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ