В Павлограде загорелся “FORD transit”, оснащенный газовой установкой

0
313

9 января, у многоэтажки на ПШС в Павлограде произошло возгорание в моторном отсеке автомобиля “FORD transit”. В любую минуту автомобиль, снабженный газовой установкой, мог взорваться. Но спасатели смогли своевременно погасить возгорание.

В Павлограде загорелся “FORD transit”, оснащенный газовой установкойОб этом сообщает начальник Павлоградского МРУ ГУ ГСЧС Днепропетровской области Александр Миславский на своей странице в Facebook.

“За статистикою, минулого року на Павлоградщині спостерігалось збільшення кількості пожеж на транспорті. 2020 рік тільки-но розпочався, а займання в авто продовжують виникати.

В Павлограде загорелся “FORD transit”, оснащенный газовой установкойТак, 9.01, по обіді, горів вантажно-пасажирський автомобіль “FORD transit”. Займання виникло в моторному відсіку. Цей транспортний засіб було обладнано газовою установкою та існувала загроза вибуху. Рятувальники своєчасно та оперативно ліквідували надзвичайну подію, завдяки чому обійшлось без значних матеріальних збитків: як для власника авто, так і для мешканців багатоповерхівки.

Шановні автомобілісти! Наполегливо прошу Вас дбати про належний протипожежний стан Ваших транспортних засобів. Обов’язково придбайте вогнегасник, щоб мати змогу швидко загасити займання на ранніх стадіях розвитку”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ