Война загнала COVID-19 под плинтус и будет там держать его до победы

0
222

На Днепропетровщине снизился уровень заболеваемости коронавирусом. За год – на 75%. В регионе уже сделали более 3,7 млн прививок от COVID-19. Об этом рассказала заместитель директора департамента здравоохранения Днепропетровской областной военной администрации Татьяна Квитницкая.

«Ситуація з коронавірусом в області стабільна. Щодня фіксуємо 8-15 нових випадків. Майже стільки ж одужують. Втричі зменшилась завантаженість ліжок у медзакладах Дніпропетровщини. Пацієнтами з підтвердженим COVID-19 зайнято майже 4%. Але маємо пам’ятати – епідемію ще не подолано», – сказала Тетяна Квітницька.

Вона додала – зниження захворюваності найперше пов’язано з активною імунізацією мешканців. Від коронавірусу вже вакцинувалися майже 60% населення Дніпропетровщини. Медиків та освітян – більш ніж 97%. Загалом зробили понад 3,7 млн щеплень.

«Восени та взимку ситуація із захворюваністю може погіршитися. Аби не допустити спалаху, маємо вакцинувати хоча б 70% населення області», – зазначила Тетяна Квітницька.

Імунізуватися можна у будь-якому зі 195 пунктів щеплення та 23 центрів масової вакцинації. На вибір – препарати Comirnaty та CoronaVac. Нині в наявності понад 300 тис. доз вакцин.

Загалом з початку епідемії COVID-19 підтвердили майже у 320 тис мешканців області. Померли понад 9,8 тис людей”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ