Задержан брат экс-народного депутата Олега Царева при попытке организовать диверсии в восточных регионах

0
249

При процессуальном руководстве Днепропетровской областной прокуратуры задержан и сообщено о подозрении гражданину по факту организации совершения покушения на совершение диверсии в условиях военного состояния и незаконного хранения огнестрельного оружия и взрывчатых веществ без предусмотренного законом разрешения (ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 113, ч. 1 статьи 263 УК Украины.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

Задержан брат экс-народного депутата Олега Царева при попытке организовать диверсии в восточных регионах“За даними слідства, брат колишнього народного депутата, засудженого за держзраду, мав подвійне громадянство та підтримував постійний зв’язок з представниками держави-агресора. З метою дестабілізації ситуації у регіоні та сприяння РФ у підриві обороноздатності України, підозрюваний планував здійснити серію вибухів на об’єктах транспортної та критичної інфраструктури Дніпропетровщини.

Задержан брат экс-народного депутата Олега Царева при попытке организовать диверсии в восточных регионахПід час обшуків у спеціально обладнаному схроні виявлено зброю та боєприпаси, вибухові речовини, банківські картки та паспорт громадянина РФ, також вилучено картографічні матеріали і креслення щодо низки об’єктів транспортної та критичної інфраструктури.

Задержан брат экс-народного депутата Олега Царева при попытке организовать диверсии в восточных регионахЧоловіка затримано у порядку ст. 208 КК України. Наразі вирішується питання щодо обрання зазначеній особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Дніпропетровській області”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ