Полицейский Троицкой громады задержал “черного” лесоруба

1
336

В Павлоградском районе полицейский офицер Троицкой ОТО обнаружил грузовик с незаконно срубленными деревьями. Около 13 кубов свеже срубленных деревьев акации перевозил 43-летний мужчина, без каких-либо разрешительных документов.

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского РО полиции.

Полицейский Троицкой громады задержал "черного" лесоруба“15 лютого близько 16:10 до поліції надійшло повідомлення від поліцейського офіцера Троїцької територіальної громади. Правоохоронець повідомив, що під час здійснення об’їзду території помітив підозрілий вантажний автомобіль. Під час перевірки транспортного засобу було виявлено спиляні дерева акації та з’ясовано, що документи на деревину у водія відсутні. Для фіксування правопорушення на місце події виїхала слідчо-оперативна група Павлоградського районного відділу поліції.

Полицейский Троицкой громады задержал "черного" лесорубаНаразі вантажний автомобіль «МАЗ» вилучено до Павлоградського районного відділу поліції.

За вказаним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

В теперішній час правоохоронці перевіряють походження деревини”, – говорится в сообщении.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ