У Тернівці суд заборонив розлюченій пенсіонерці обіймати козирні посади за заклики «мочити неонацистів» та накривати «Калібрами» Київ

0
424

Тернівська пенсіонерка, яка вперто вихваляла в «Однокласниках» російську армію та радила цій армії, як треба вбивати українців, відбулася легким переляком і уникла суворого покарання за свої  заклики «мочити неонацистів».

За рішенням Тернівського міського суду пенсіонерці заборонили  обіймати посади в юридичних особах публічного права, на строк 10 років. Їй навіть повернули ноутбук. Природно рота цим рішенням їй не закрили, а можливість радіти злочинам, які скоюють окупанти, на території України, залишили.

У матеріалах суду, розміщених в ЄРДР, повідомляється: Обвинувачена, діючи умисно, з метою ослаблення національних інтересів України, сприяння російській федерації та її представникам у порушенні суверенітету України розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи, які спрямовані до невизначеного кола осіб з текстом:

«На Украине в ходе спецоперации погиб военный журналист . Вместе с российскими военными он освобождал город Гостомель и участвовал в освобождении многих населенных пунктов Харьковской области и ЛНР» … Все НАТО воюет против России, А МЫ КАК БИЛИ ФАШИСТОВ ТАК И ПРОДОЛЖАЕМ УНИЧТОЖАТЬ САТАНИСТОВ. БОГ НА СТОРОНЕ РОССИИ» …

«Чтобы прекратились обстрелы Донецка и Луганска, а также территории России, надо просто х####ть туда, где сидит Зеленский со свей всей шайкой по Киеву! На каждый прилет в Донбасс, в ответ отправлять два калибра в Киев! Фашисты другой язик не понимают!» …«Нам пишут из Никополя: Бандеровцев у нас немного. Мы их всех знаем. При подходе армии России они все будут уничтожены»,
«Калибрами нанесен удар по пункту управления украинских войск в Днепропетровской области, уничтожено свыше 50 генералов и офицеров …Какое приятное известие!!!

Мочите всю неонацистскую нечисть!».

Під час підготовчого судового засідання між прокурором і обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості.Згідно з угодою обвинувачена під час судового розгляду повністю визнала свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України .

Дослідженням особи обвинуваченої встановлено, що вона раніше не судима, пенсіонерка, за місцем проживання характеризується позитивно, на обліку у лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває.

Суд ухвалив: Визнати жінку винною в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити їй покарання у виді позбавленням права обіймати посади у юридичних особах публічного права, на строк 10 років.

Стягнути витрати, пов`язані із залученням експерта на проведення експертизи комп`ютерної техніки та програмних продуктів у розмірі 1510 (одна тисяча п`ятсот десять) грн. 16 коп.

Скасувати арешт, накладений 05.07.2022 року ухвалою Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області на ноутбук марки «DELL» , на якому мались російська символіка, лозунги з підтримкою агресії російської федерації проти України, заклики до підтримки дій держави агресора.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ