Из-за проделок змеи жителям Западного Донбасса за воду придется платить на 70% больше тарифа

5
789

Если верить Роману Каптелову, стоимость подачи воды в ближайшее время может снизиться на 30%, потому, что на водоканале «Днепр – Западный Донбасс» неожиданно нашли новый преобразователь частоты работы насосов, который провалялся в каком-то сарае три года.  Теперь преобразователь подключат к системе, – это хорошая новость.

Но есть и плохая. Оказывается  змея заползла в работающее частотное приспособление водоканала “Днепр – Западный Донбасс” и собой замкнула  этот преобразователь. Из-за змеи предприятие стало расходовать электричества больше на 70 %. Такую шалось оплатят потребители.

О змее, которая не знает что такое высокое напряжение, рассказал депутат Верховной Рады Роман Каптелов в социальных сетях:

«Пройшла нарада щодо реконструкції водоводу “Дніпро-Західний Донбас”. Перед нашим візитом зміюка заповзла в частотний прилад та замкнула його. В підсумку двигуни почали споживати на 70% більше електроенергії. Поки буде ремонт витрати ляжуть в тариф людям… Ось така дурня!Из-за проделок змеи жителям Западного Донбасса за воду придется платить на 70% больше тарифа

Насосна станція номер 3.

Склад зберігання хлору терміново потребує ремонту покрівлі. Якщо це не зробити буде катастрофа. Від обвалу плит перекриття вибухнуть тони рідкого хлору.
Також ми неочікувано знайшли новий перетворювач частоти роботи насосів, який закупили три роки тому. Він був непідключений! Після нашого візиту було вирішено це питання і цей пристрій буде підключений в найкоротшій термін. Він допоможе вже зараз знизити витрати електроенергії на 30 %.
На цьому об’єкті є потреба у встановленні нових двигунів насосів. Для цього ми створимо та зберемо всю документацію по проєкту для отримання фінансування.

Насосна станція номер 2а.
Перше що потребує ремонту — це покрівля будівлі техперсоналу. Вона знаходиться в жахливому стані. Там робітників постійно затоплює від дощів. Жах!Також на цій локації потрібно встановити перетворювачі частоти на двигуни. Це допоможе значно знизити витрати електроенергії.
Для цього ми також будемо збирати та створювати проектно-кошторисну документацію для отримання фінансування.

Головна станція забору води з Дніпра.
Вона також терміново потребує ремонту покрівлі. Після дощів заливає двигуни та електрику. Все інше – жах! Важко сказати, з чого там потрібно починати модернізацію, адже абсолютно всю техніка вже давно застаріла.

 Будівля очистки води.

Там навіть немає охорони! Заходь та роби що завгодно. І це мова йде про об’єкт який подає воду людям. Це небезпечно! Все інше в надзвичайно поганому стані. Для ремонту потрібно погашати борги населення перед підприємством! Це не обговорюється!

Висновки:
Зараз з мого депутатського фонду буде оплачена проектно-кошторисна документація і далі працюємо, щоб в бюджеті 2022 знайти кошти на всі об’єкти які потрібно терміново ремонтувати. Окремо відбудеться заміна водоводу під Тернівкою, в місцях де просідає ґрунт під шахтними виробітками».

Если потребитель молча платит за проделки какой-то змеи, то можно предположить, что таким же образом мы платим за крыс, мышей и пьяных электриков, которые забираются в машинный зал предприятия.

Депутат заверяет, если водоканал передадут в управление Областного совета, змеи пакостить больше не будут.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Такое возможно только в нашей стране, за что ее и следует любить, потому что хотя бы не скучно!

  2. Похоже, змеи заползли и к энергетикам, и в газовое хозяйство, и в мусоровозы. Природные аномалии, наверное…

  3. Молодцы, фантазиям чиновникам с Украины, позавидуют мировые фантасты. Зерно из Госрезерва в количестве 850.тыс. тонн съели мыши, а тариф поднимают на воду , на 11%, виноваты змеи.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ