За вбивство односельця індіваліда відправили до психіатричної лікарні

0
322

Не всі злочинці психічно здорові. І, якщо вже говорити відверто, то більшість із тих, хто потрапляє на лаву підсудних, мають психічні відхилення. Те, що дано їм природою, вони змінити не можуть, а медична допомога надається не всім.

Павлоградський міжрайонний суд направив обвинуваченого у вбивстві інваліда до КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» дитинства для надання йому медичної допомоги.

Про це повідомляється в матеріалах суду розміщених в ЄРДР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 26 серпня 2022 року приблизно о 00 годин 30 хвилин (точної дати та часу досудовим розслідування встановити не надалося можливим), обвинувачений , перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, наніс множинні удари руками та ногами по всьому тілу потерпилому , від яких останній не втримав рівновагу та впав спиною на підлогу. В подальшому наніс не менше двох ударів ногами.

Після спричинення тілесних ушкоджень зачинив приміщення будинку та зник у невідомому напрямку.

Своїми умисним діями він спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді тупої травми грудної клітини, множинних двосторонніх переломів ребер, правосторонній гемоторакс, переламу грудного відділу хребта з розривом спинного мозку, травматичний шок, від яких останній помер на місці.

Встановлено, що обвинивачений знаходиться на диспансерному обліку у лікаря-психіатра КНП «Юр`ївська лікарня» ЮСР з 2004 рокую

ОСОБА_1 , підозрюється у вчиненні особо тяжкого злочину.

Суд постановив: застосувати до підозрюваного , запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що виключають небезпечну поведінку строком на 60 діб до 01-30 27.10.2022 року.

Визначити місцем утримання підозрюваного ОСОБА_1 , за КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» .

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ