За упаковку соку, яка під час скандалу потрапила в голову жінці, чоловік заплатив із сімейного гаманця 700 гривень

0
380

Потрібно б зобов’язати на державному рівні всі подружні пари разом із золотими обручками обзаводитися плюшевими зайчиками і ведмежатами або поролоновими подушками, у вигляді сердець, для вирішення складних сімейних питань.

Погодиться, плюшевий зайчик або поролонова подушка при прямому влученні в голову, завдають менше шкоди дружині або чоловіку, ніж важкий чайник, гарний кухоль або кавоварка.

Бої на подушках могли б погасити будь-який сімейний скандал, перетворивши його на спортивне змагання або просто на забаву. Але подружжя досі використовують у сімейних конфліктах черевики, стільці та мобільні телефоні.

Так, наприклад, у Павлограді розлючений подружжя кинув в обличчя улюбленій дружині упаковку соку. І, треба сказати, влучив.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, розміщених в ЄРДР, 30 жовтня 2022 року о 21 годині 52 хвилини чоловік за місцем мешкання , вчинив насильство в сім`ї фізичного характеру відносно дружини , а саме: жбурнув сік в пачці в обличчя останньої, чим завдав фізичного болю. Зазначені дії органом внутрішніх справ кваліфіковано за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

В судове засідання чоловік не з`явився . Від нього надійшло клопотання, відповідно до якого останній просить розглянути справу без його участі. Свою вину визнав у повному обсязі.

Суд постановив:

Притягнути чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.1ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 10 (десять) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 170 (сто сімдесят) грн.

Стягнути з нього судовий збір на користь держави у розмірі 496 (чотириста дев`яносто шість) грн. 20 коп.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ