У Павлограді суд оштрафував люту жінку за насильство над добродушним зятем

0
331

Те, що дружини здатні гнітити своїх чоловіків і навіть наносити їм побої, – відомо всім. Але з поля зору суспільства випали тещі, які не дають спуску своїм молодим зятям і жорстко випробовують їх на міцність.

Так, у Павлограді безробітну жінку притягнули до відповідальності за домашнє насильство тобто, за вчинення правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 Кодексу України.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду, у день святого Миколая, 19.12.2022 року о 20.00 теща вчинила домашнє насильство щодо свого зятя, а саме: висловлювалася нецензурною лайкою, загрожувала фізичною розправою, чим нанесла психологічного болю. Молодий чоловік, щоб утихомирити розлючену тещу, звернувся за допомогою до поліції.

Жінка у судове засідання не з`явилася.

Враховуючи характер і наслідки вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу, яка не працює, вчинила правопорушення вперше, суд постановив визнати винною жінку у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 КУпАП.

На підставі ст.173-2 ч.1 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 170 (сто сімдесят) гривень на користь держави.

Стягнути судовий збір у розмірі 496,20 гривень на користь держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ