За наїзд на Porsche cayenne жителька Павлограда вимагає 800 тис грн, – чоловік у трансі

0
761

Житель Павлограда, який вчинив ДТП у липні цього року, може позбутися 800 тис. грн на вимогу власниці автомобіля Porsche cayenne, якщо позивач обґрунтує в суді свої вимоги відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, які розміщені в ЄРДР, 26 липня 2022 року у місті Павлограді сталася дорожньо-транспортна пригода з вини відповідача, внаслідок ДТП був пошкоджений її автомобіль Porsche cayenne. Моторним (транспортним) страховим бюро України на її користь виплачено відшкодування шкоди у розмірі 160000 грн.

Позивач просить стягнути з відповідача:

-різницю між фактичним розміром шкоди та страховою виплатою (страховим відшкодуванням) в сумі 694 245 грн 71 коп.,

-моральну шкоду в сумі 100000 грн,

-витрати, пов`язані з оцінкою матеріальної шкоди, в сумі 4000 грн,

-витрати на юридичну допомогу в сумі 10000 грн,

-витрати на сплату судового збору у розмірі 9423 грн 46 коп.

Ціна позову визначена позивачем 794 245 грн 71 коп.

Згідно з вимогами пункту 5 частини 3 статті 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.

Позовна заява не відповідає цим вимогам, оскільки її текст не містить посилань на докази, якими підтверджуються викладені позивачем обставини, зокрема: чим підтверджується право власності позивача на автомобіль та сума отриманого відшкодування від МТСБУ.

Позовна заява не містить переліку доданих до неї документів.

Тому позовну заяву необхідно залишити без руху, надати строк для усунення недоліків, а саме: уточнення змісту позовної заяви, зазначення в ній доказів, якими підтверджуються викладені обставини, наведення повного переліку документів, які додаються до позовної заяви.

Згідно з частиною 2 статті 185 ЦПК України, строк усунення недоліків заяви не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

Керуючись статтею 185 ЦПК України, суд У Х В А Л И В:

Залишити без руху позовну заяву про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Надати строк для усунення недоліків десять днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ