За любов до солодкого та дармового вантажнику з Павлограда загрожує 5 років позбавлення волі

0
376

Працював собі чоловік спокійно на ринці, виконуючи функції вантажника, за малі гроші. Але біс поплутав – знайшов він банківську картку на землі і життя його різко змінилося не на краще.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР, 5 серпня 2022 року на території ринку м. Павлограда під час виконання роботи, в обідній час доби, він побачив на землі банківську платіжну картку АТ «Ощадбанк» . Чоловік заволодів банківською платіжною карткою та здійснював покупки продуктів харчування в магазинах м. Павлограда, витрачаючи тим самим грошові кошти.

Так, приблизно о 13 год. він прийшов до магазину «Коло хати», де придбав продукти харчування – пельмені, використовуючи при цьому банківську платіжну картку для здійснення операції зі зняття грошових коштів в сумі 10 грн. 70 коп., в якості плати за придбану продукцію, таємно викравши тим самим з банківського рахунку грошові кошти в зазначеній сумі.

Після того, приблизно о 13 год. 45 хв. прийшов до магазину «Продукти – 533» ТОВ «АТБ-Маркет», який розташований по вул. Полтавській, 125 та придбав продукти харчування – цукор, використовуючи банківську платіжку картку для здійснення операції із зняття грошових коштів в сумі 62 грн. 60 коп., в якості плати за придбаний товар, тим самим вдруге незаконно заволодів грошовими коштами в зазначеній сумі, які знаходилися на банківському рахунку.

Крім того, приблизно о 13 год. 51 хв. він прийшов до магазину «Чаплинський хліб», , де придбав продукти харчування, серед яких знаходилися: олія, майонез, цукерки, твердий та творожний сир, крупи, згущене молоко, яблука, чай, сметана, пиріг та мед, використовуючи банківську платіжку картку для здійснення операції із зняття грошових коштів в загальній сумі 2103,00 грн.

2 вересня 2022 року йому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 185 КК України. Підозрюваний у судовому засіданні не заперечував щодо обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Суд повтановив: застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Покласти на підозрюваного, такі обов`язки:  не покидати місце проживання, а саме будинок , у період часу з 18-00 год. до 06-00 год.;
прибувати по першому виклику до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду у визначений ними час.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ