За крадіжку дитячого велосипеда павлоградця засудили до п’яти років докорів совісті та нервової напруги

0
285

Чоловік захотів підвести свої речі на дитячому велосипеді, який він виявив у під’їзді багатоквартирного будинку, але дорогою додому плани несподівано змінилися і він зрештою опинився в руках поліцейських.

У матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР, повідомляється, що 30травня 2022року близько09.30 годині обвинувачений ,знаходився уприміщенні під`їзду№6за адресою:Дніпропетровська область,м.Павлоград,вул.Комарова,буд.9,-де на сходовому майданчику між 4-мта 5-мповерхом побачив дитячий велосипед марки «PROFIТор GradeY18105»червоного кольору та викрав його.

З місця вчинення злочину обвинувачений ОСОБА_1 з викраденим майном зник та розпорядився ним на власний розсуд, спричинивши потерпілій ОСОБА_2 матеріальний збиток на суму 2239.97 гривень.

Обвинувачений під час судового розгляду свою провину у вчиненні кримінального правопорушення визнав, суду пояснив, що 30.05.2022 року він прибирав даний під`їзд по , де між 4-м та 5-м поверхом на сходах побачив дитячий велосипед, вирішив на ньому відвести свої речі додому. По дорозі додому вирішив продати велосипед знайомій.

Отримані від продажу викраденого майна грошові кошти у сумі 1000 гривень витратив на власні потреби, частково повернув борги. В скоєному щиро кається, просить суворо його не наказувати та не позбавляти його волі.

Суд ухвалив:

Визнати підсудного винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, та призначити покарання за ч.4 ст.185 КК України у виді позбавлення волі на строком 5 (п`ять) років.

На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 (три) роки,поклавши нанього обов`язки,передбачені п.1,2ч.1,п.2ч.3ст.76КК України:періодично з`являтисьдля реєстраціїдо уповноваженогооргану зпитань пробації;повідомляти уповноваженийорган зпитань пробаціїпро змінумісця проживання,роботи абонавчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави вартість проведеної експертизи у розмірі 686.48 гривень.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ