За крадіжку сокири у сусіда мешканця Тернівки засудили до 5 років утримання від крадіжки

0
335

Тернівчанин не міг і подумати, що за вкрадену у сусіда сокиру людину можуть запроторити до в’язниці на довгі роки. Сокира, дві педалі та м’ясорубка, – це справжня нісенітниця. Але реальність виявилася жорстокою. За скоєну крадіжку засуджений два роки перебуватиме під пильною увагою поліції. А якщо він ще раз вкраде сокиру чи молоток, то з в’язниці швидше за все вже не вилізе.

Про вирок повідомляється у матеріалах Тернівського міського суду, розміщених у ЄРДР.

Встановлено, що обвинувачений, достовірно знаючи, що на території України з 05:30 рік. 24.02.2022 року введений воєнний стан, 22.05.2022 року приблизно о 16.00 годині, перебуваючи на території домоволодіння сусіда підійшов до господарського приміщення, де за допомогою металевого винта, відчинивши вхідні двері та проник до приміщення, де зберігалося майно викрав виявлене саме: топор-колун з дерев’яною ручкою, світло-коричневого кольору, вартістю – 200,00 грн.; топор з дерев’яною ручкою, світло-коричневого кольору, вартістю – 120,00 грн.; секатор металевий, з ручками чорного кольору, вартістю – 80,00 грн.; молоток з ручкою темно-червоного кольору, вартістю – 65,00 грн.; молоток з дерев’яною ручкою світло-коричневого кольору, вартістю – 65,00 грн.; пилку по дереву, з металевою ручкою, вартістю – 50,00 грн.; рубанок металевий, чорного кольору, вартістю – 90,00 грн.; насос ручний, металевий вартістю – 110,00 грн.; м’ясорубку металеву, вартістю – 80,00 грн.; пару педалей із металевою зіркою Ardis, вартістю – 120,00 грн.

З викраденим майном зник, розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 980,00 гривень.

Обвинувачений у судовому засіданні винним себе визнав повністю, та пояснивши, що він після обіду 22.05.2022 року вирішив зайти до потерпілого, який є його сусідом, попросити речі, проте останнього не було вдома. Зайшов на територію домоволодіння, відчинивши двері сараю, звідки викрав ящик із інструментами. Надалі їх здав на металобрухт, коштами розпорядився на власний розсуд. У вчиненому розкаюється, із сумою викраденого згоден.

Суд ухвалив: Визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 УК України та назначити наказання у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 УК України ОСОБА_1 звільнити від відбиття наказання, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового рядка не вчинить нового правопорушення та виконає покладені на нього обов’язки.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ