За крадіжку грошей на шахті шахтаря у Павлограді засудили до 5 років позбавлення волі умовно

0
677

Крадіжки з шахтарських роздягалок не таке рідкісне явище. І охочих запустити руку до чужої кишені менше не стає. Хоча встановлення відеокамер допомагає виявити злодіїв.

Наприклад, один із таких злодюжок засуджений у Павлограді позбавлення волі на строк 5 років, з відстрочкою наказу на 1 рік.

У матеріалах Павлоградського суду повідомляється

5 січня 2023 року о 01.31 годині обвинувачений знаходячись у приміщенні чистої роздягалки шахти «Героїв Космосу» та переодягаючись, звернувши увагу на особисті речі інших працівників, які висіли на вішалках, почав перевіряти вміст особистих речей інших працівників, де в лівій кишені синьо-сірої куртки виявив бездротові навушники чорного кольору марки «TWS 6» у кількості однієї пари та в кишені сумки грошові кошти купюрами номіналом 50, 100 та 200 гривень, які визначив як об`єкт свого злочинного посягання. Обвинувачений викрав навушники бездротові чорного кольору марки «TWS 6» у кількості однієї пари вартістю 309 гривень та грошові кошти у розмірі 700 гривень.

Обвинувачений під час судового розгляду свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав, суду пояснив, що 05.01.2023 року він знаходився на роботі на шахті. Переодягаючись у роздягальні після зміни, де нікого не було, він заліз до кишені синьої куртки потерпілого, де виявив бездротові навушники та грошові кошти у сумі 700-800 грн., тому вирішив забрати собі. Викраденим майном розпорядився на власний розсуд, гроші витратив, а навушники після його викриття повернув поліції. Грошові кошти виплатив потерпілому, про що останній написав розписку. В скоєному щиро кається, просить суворо його не карати та не позбавляти його волі.

Потерпілий в судовому засіданні показав, що виїхавши з шахти та переодягаючись, помітив відсутність в кишені куртки навушників. З цього приводу звернувся до співробітників безпеки підприємства. Переглянувши відеозапис з камер спостереження, він побачив, що його речі та гроші були викрадені.

Суд ухвалив:  

Визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, та призначити покарання за ч.4 ст.185 КК України у виді позбавлення волі на строк 5 (п`ять) років.

На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_3 від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.повідомляти уповноважений орган про зміну місця проживання, роботи або навчання.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ